Berrak Mobilya Koltuk

Koltuk Mobilya MOBİLYA KATALOG

[masterslider id=”4″]

Berrak Mobilya Koltuk

Berrak Mobilya Ürünlerini geliştirip tasarlarken olarak üst hassasiyet olarak İnsan Sağlığını belirlemiştir. Bütün hammadde ve üretim tekniklerini insan sağlığına endekslemiş, İnsan Anotomisine uygun ölçüler ile Kullanım kolaylığı Moda ergonomi ve özellikli hareket mekanizmaları  ile sağlamayı geliştirmek için araştırmalarına devam etmektedir.

El işçiliği ve Doğal malzeme anlayışı Berrar Mobilya’ nın Çevreye olan hassaiyetinide yansıtmaktadır. Çevre dostu ürünler üretmektedir. Çalışanları, Müşterileri Mal ve ve hizmet aldığı tedarikçileri ile dürüstlük ilkesinde sürekli çalışmalar hedefinde Kurumsal Varlığını göstermektedir.

Berrak algısında bütünü olarak geliştirdiği refleks ve işleyişlerini el işçiliğine dayanan ustalıkta sadece doğal malzemeyi işlemesi de Berrak Mobilya’ yı ayrıcalıklı yapan başlıca nedenlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yaşam Alanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yarayacak sağlığınıza Dost işlevde yaşam alanlarınıza dair çözümler sunuyor.

” Robotik Mobilyalar”

Vizyon

Türkiye,çevresindeki ülkelerde ve Dünya’ da, dünya standartlarında ev ve yaşam alanları geliştirme perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyon

Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve Yaşam Formlarını geliştirmelerine yardımcı olmak; ev ve yaşam alanları geliştirme
perakendeciliği pazarını geliştirmek.

Amacımız

İnsanların Yaşam Alanlarını Üzere Sağlıklı Konforlu ve Çok Amaçlı çözümler geliştirmek

 

 

BERRAK MOBİLYA

TASARIM ÖDÜLLÜ MOBİLYALAR

BERRAK MOBİLYA

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES:Cerrah Organize Sanayi Bölgesi,  
16400 İnegöl / Bursa
Muhasebe işlemleri için bilgi@berrakmobilya.com.tr  ile iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir