Hazeran Sandalye

Masa Sandalye MOBİLYA KATALOG

0
Hazeran Sandalye A.ş.

[masterslider id=”5″]

Hazeran-İnegöl de sandalyenin ilk adı Hazeran-İnegöl de fabrikasyon üretime geçen ilk mobilya firması hazeran-İnegöl-ihracaat ile tanıştıran firma  15 Ağustos 2000 yılından bu yana Hazeran-Ahşap AŞ aslından Hazeran-Sandalye, ahşap sandalye üretmektedir. Hazeran Ahşap Geçmişe doğrudan bağlı yaşayan sağlam kökleri ile  Hazeran-Sandalye-Hazeran-AŞ  kısa zamanda; sağlam, kaliteli ve çeşitli direnç ve dayanıklılık testlerinden geçirerek ürettiği Sandalye-Modelleri  tarz-ahşap-sandalye-masa-modelleri ile Mobilya sektöründe daha da saygınlığını artırarak muhafaza etmektedir.

Türkiye’nin en kapasiteli firmaları; İstikbal, Bellona, Kelebek, Yataş, Doğtaş ve Mondi markalarına ürettiği sandalye formları ile Sandalye tedariklerinde çözüm ortağı olmayı başarı ile sürdürmeyi gerçekleştirmesi bunun en önemli göstergelerinden 1 i dir. Hazeran-Sandalye-AŞ deneyim ve birikimini fabrikasyon üretimindeki iş disiplini ile 1 inci kalitede ağaç boya ahşap v.b. malzemelerini tercihen kullanarak Teknoloji gelişimlerine uyum içinde sağladığı makine park Kaliteli-Sağlam-ürünler hedefinden vazgeçmedi.

Hazeran-AŞ-İnegöl de 8.000 m2 kapalı alan Fabrikası ve 4.500 m2 açık lojistik alanı ile  Toplam 12.500 m2 olan sandalye-üretim-tesisi ; 100’e yakın çalışanı ile çeşitli ülkelere gerçekleştirmiş olduğu sandalyeler ve bazı projelerini de başarı ile sürdürmektedir. 

Hazeran Sandalye A.Ş. devam eden Büyüme istikrarını  önümüzdeki 10 çerçevesinde Ülkemizin en nitelikli dünya da sayılı sandalye fabrikalarından biri olmak olarak hedeflemektedir. 

 Satış: İsmail ŞekerciÜretim: Sedat Durmazİnsan Kaynakları: Mehmet YiğitoğluSatınalma :Yasin Mescioğlu

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:Organize Sanayi Bölgesi, 1. Cadde, No: 1416400 İnegöl / BursaTel:0 224 711 14 66Fax:0 224 712 05 11e-mail:info@hazeran.com.trSatınalma:yasin@hazeran.com.trSatış:ismail@hazeran.com.trÜretim:sedat@hazeran.com.trİnsan Kaynakları:ik@hazeran.com.tr Muhasebe işlemleri için muhasebe@hazeran.com.tr ile iletişime geçiniz.   

 

Hazeran Sandalye ve Ağaç Ürünleri San. Tic. A.Ş.

0
Kapalı Alan m2
0
Açık Alan m2
0
Toplam Fabrika Alanı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir