Mobilya Katalog Merhaba Mobilya, Merhaba Dünya,

Geliştiriciler Mobilya MOBİLYA KATALOG

Türkiye mobilya yıldızları;Mobilya Katalog – mobilyakatalog.org 

Merhaba!Mobilya 

Mobilya Katalog TR 

Murat Yılmazsoy-Proje Koordinatörü

 Mobilya  Endüstrisi temsilcilerine ,  Türkiye Mobilya Kataloğunu hazırlarken,

süreli güncel yayınları ya da internet portalında üretici müşterilerimize Teknolojik gelişmeler, değişen trendler, yeni tasarımlar,  Mobilyada çevre ve İnsan Faktörü hakkında  bilgi akışı hedeflenirken, Mağaza zincir mağaza satın almacıları ya da ilgili profesyonellere katılımcılarımız, Türkiye’nin Mobilya Yıldızları’nı , yeni ürünleri ile ilgili mükemmel detayları yeterli teknik bilgileri ile sunacağımız

 geniş bir yelpaze belirdi.

 

Fuar tanıtımları radyo gazete dergi ilanları doğrudan postalama ve bire bir tanıtımları ile İnternet Mobilya Portalı işte karşınızda Başlayan Dijital Reklamlarımız Mobilya Sektör temsilcilerimizin öncü firmaları ve ortak kaynak kullanımları eşit ilke etik çerçevede gelişerek, Ülkemizin öncü mobilyalarını oluşan profesyonel platformlarında tanıtarak  Mobilya’nın Yıldızları katılımcı müşterilerimizin “Dijital Dünya-Mobil pazarlama” hedeflerine katkı  güdümlü çalışmalarımız sürdürülmektedir.

 

GAZİ ANTEP MOBİLYA FUARI  (Gazi Antep Fuar Merkezi MOBEF2015)

İLE BAŞLAYAN MobilyaKatalog FUAR TANITIMLARIMIZ (2016 CNR İMOB) MobilyaKatalog İRAN TEMSİLCİLİĞİMİZ TAHRAN‘DAN SAYIN EBRAHIM ELIZADEH

İSTANBUL MOBİLYA FUARINDA. MOBİLYA KATALOG   KOELN MESSE IMM COLOGNE 2016 FUAR ALANININDA İLGİLİLERE ULAŞTIRILMIŞTIR.

CONGRESIUM ANKARA / ANKAFF

Mobilya sektörünün buluşma sahnesi vizyonu ile yola çıkan kataloğumuz 2015 yılından bu yana toplam 4.000 adet basılarak, mobilya ilgililerine ücretsiz ulaştırılmıştır.

Gaziantep Mobef, İstanbul İmob ve Ankaff fuarlarında standlarımızdan ve partner standlardan dağıtılarak sektör profesyonellerine ilk temasını farkındalık ve başarı ile gerçekleştirmiştir.

M Mobilya Ajans Ltd. tarafından çeşitli yöntemler kullanılarak ilk etapta tüm yurda hazırlık ölçüsünde dağıtılmıştır. Mobilya Katalog; Tüm dünyada her baskısı merak ile beklenen, takip edilen ve sektör profesyonellerinin her konuda yararlanabileceği bir sektörel kaynak olma misyonu ile yayın hayatına başlamıştır.

UZUN SOLUKLU KOŞUDA   yola çıkarken,

Var Mısınız

tüm ÖNCÜ katılımcılarımıza asgari düzeyde maliyetler ile yüksek ölçüde fayda sağlamayı ilke edinmiştir.

Mobilya Katalog 1, 2 , 3 , 4.  baskılarımız da bizlerle yola çıkan, katılımcı Öncü  firmalarımız; ürün yelpazelerinde; sektör profesyonellerine  geniş ve kapsayıcı yelpazede yenilikler sunmaktadırlar.

MobilyaKatalog

5. Yıl

Türkiye Mobilya Yıldızları

Azami tempo ve yüksek hedefli bu çalışmada bıkmadan, yorulmadan bizimle birlikte çalışan ve değerli emeklerini projemizden esirgemeyen nitelikli ekip arkadaşlarıma; şirketim, iş ortaklarım ve tüm katılımcı firmalarımız adına, teşekkürlerimi sunuyor, her zaman daha iyiye anlayışımızın hazırlık sayımızdan 1. 2. 3. baskılarımıza da yansıdığını görmekten  mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla.

Murat Yılmazsoy

MOBiLYAKATALOG.ORG

SEKTÖREL ODAKLI YAYINLAR ZİNCİRİ SEKTÖR VE TÜM BİRLEŞENLERİ İLE KESİNTİSİZ,

FONKSİYONEL İNTERNET YAYINI VE SÜRELİ DESTEK YAYINLARI

MOBİLYA KATALOG

SAYI:5  YIL:2020

ÖLÇÜ 23X30CM

ADET: 2.000

BASKI TARİHİ: ARALIK 2019

M MOBILYA AJANS

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir