Ofishci Ofis ve Büro Mobilyaları

MOBİLYA KATALOG

Büro Mobılyaları olarak 2011 yılında çalışma hayatına Kucuk Sanayi bölgesinde başlayıp, kısa sürede buyume kaydedıp, 2013 yılında Bursa ve İnegöl’dekı tesıslerınde çalışma hayatını devam ettirmektedir.
OFİSHCİ markası altında üst yönetimin tecrübesi, genç ve dinamik kadrosu, etkili ve modern hizmet anlayışı, teknolojik gelişmeleri yakından takibi ile kendini sürekli iyileştirmeyi, ürün geliştirme ve pazarlama konularında kendisini daima yenilemeyi ilke edinmiştir.
Seri olarak yapılan üretimde özellikle ofis mobilyası üretiminde iddialı olan OFİSHCİ BÜRO MOBİLYALARI tesisinde bulunan makina parkurunda 2 adet ebatlama makinesi, 1 adet tek kenar bantlama makinesi, 2 adet çift kenar bantlama makinesi, 2 adet CNC çoklu delik makinesi, 1 adet çoklu delik makinesi, 1 adet CNC eğri kenar makinesi, lake boya makinesi ve UV kurutma hatları bulunmaktadır.
10000 m2 kapalı alanda faaliyetlerine devam eden OFİSHCİ, 100.000 plaka/yıl kapasite ile kurulu kapasitesinin %75’ini kullanmaktadır. Katalog ürünleri ve büro mobilyalarının yanı sıra özel projelerde de faaliyet göstererek kalitesiyle farkındalık olusturmustur ; sektörünün başarılı temsilcilerinden olduğunu yurtdışına yaptığı ihracatlarla ve yurt içi satışlarındaki dengeli tavrı ile kanıtlamıştır..

Mağaza Bilgilerimiz

Ofishci – İnegöl Ofis ve Büro Mobilyaları

  • Adres: Yeniceköy Mah. Mobilya Cad. Bursa Karayolu 7.Km İnegöl/BURSA
  • Telefon:0224 715 83 15 – 0850 888 0 244       Telefon:0549 634 74 24
  • Faks: TEL&FAX 0 224 715 83 15
  • Mail: ofispazarlama@gmail.com      Mail: ofishci@gmail.com

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir