RENDİ MOBİLYA

MOBİLYA KATALOG

 

Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi bölgesinde 18.000m² (kapalı alan), 30.000 m2 alanda kurulu fabrikamızda, gelişmiş teknolojik altyapı ve uzmanlaşmış işgücü sayesinde, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak çeşitli varyantlarda ev mobilyaları ve oturma grupları tasarlayıp üretimini yapmaktayız.

Ürün çeşitliliğini; Moda, ihtiyaç ve beklentiler paralelinde farklı tasarımlarla arttırırken, kullanacağı malzemeleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Zevk ve konforu maksimize edecek malzemeleri en iyi şekilde birleştirerek kullanıcının beğenisine sunmaktadır.

Kalite politikası olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır.

Beğeni alan her yeni ürün, bizi daha iyisini ve daha gelişmişini yapma yolunda destekleyici güç olmaktadır. Yarınlar için firmamız aynı süratle sektördeki gelişimine devam edip, ürün çeşidine yeni ürünler katarak güvenilir ve tercih edilir yapısını sürdürme yolunda ilerlemektedir.

Bu anlayış çerçevesinde yakaladığımız başarıyla, tamamlayıcılık açısından yatak ve yemek odası mobilyası ve koltuk takımı tasarım ve üretiminde kendini kanıtlamış RENDİ MOBİLYA markası ile yurtiçi ve yurtdışında bayilik ağını kurma sürecini hızlandırmış olmaktayız.

Ağaç İşleri İhtisas Osb 15.Cad No:4 İnegöl/BURSA
Tel:0224 714 84 14 Fax:0224 714 84 14
info@rendimobilya.com

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir